Sklep internetowy ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl

Bieżnia elektryczna SPIRITFITNESS XT685 prędkość 0,8-20km/h

[SPIRIT FITNESS]


Cena brutto: 9.195,00zł
Dostępność produktu:
Producent: SPIRIT FITNESS
Numer ID: 1712
Opinia:
Data aktualizacji: 2014-04-16 03:48:46
lub
  • Opis produktu
  • Parametry produktu
  • Opinie
  • Pytania
  • Pliki do pobrania
  • Powiadom znajomego

BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SPIRIT FITNESS

model: XT685

Wszystko zaczyna się u podstaw

Można wiele powiedzieć o jakości produktu na podstawie działań producenta, którego inwestycje w rozwój produktu powinny być kierowane w jego rozwój. Nie powinno być wątpliwości, że rozwój produktu powinien podnieść jego jakość i funkcjonalność. Rozwój nie powinien być ukierunkowany na rozwój niepotrzebnych funkcji. W rozwoju produktów Spirit Fitness udział bierze dbałość o zadowolenie klienta. Zmieniliśmy wiele składowych układu napędowego i tym sposobem podnieśliśmy znacząco jego niezawodność. 
Jeżeli chcesz poznać prawdziwą jakość bieżni to zdejmij pokrywę silnika i sprawdź jakościowe i konstrukcyjne rozwiązania, które zaoferował producent. Bieżnie z logiem Spirit Fitness to przede wszystkim nowoczesność i funkcjonalność.

Stworzone na lata

Mamy jedną z najlepszych gwarancji w branży, ponieważ budujemy produkty fitness od ponad trzydziestu lat. Wszystkie te lata doświadczeń dają nam możliwość rozumienie tego, co dzieje się z produktami fitness, nie tylko po dwóch latach ich użytkowania, ale również znamy ich wysoką jakość po dziesięciu latach ciężkiej pracy. Najlepszą rekomendacją dla produktów Spirit Fitness jest opinia zadowolonych klientów, którzy nieustannie poprawiają swoją kondycję korzystając z produktów Spirit Fitness przez wiele lat.

Niezawodność sprzętu sportowego Spirit Fitness jest następstwem uzywania tylko najlepszych jakości i praktyczne połączenie z równie wysoką jakością wiedzy inżynierów. Wysoka jakość i atrakcyjna cena detaliczna produktów Spirit Fitness była możliwa do osiągnięcia ponieważ proces projektowania i produkcji jest nadzorowany we własnych fabrykach. Kontrola jakości i zarządzania procesem produkcji oparta jest o wytyczne certyfikatu ISO-9001
.

Wotum zaufania klientów

W niezależnym badaniu, które miało zadanie wyłonić najlepszego producenta bieżni domowych, marka Spirit Fitness otrzymała najlepszy wynik. Najważniejszym i najsurowszym oceniającym na rynku jest zawsze klient ostateczny, który swoją ocenę podpiera własnym doświadczeniem. Specjalistów ze Spirit Fitness cieszą pozytywne oceny i wybory jakie dokonane są przez tą grupę klientów. Możesz być pewien, że inwestycja w sprzęt Spirit Fitness będzie najlepszym z możliwych wyborów.

Zadbaj o chłodzenie

Jedną z najgroźniejszych rzeczy, która może zniszczyć bieżnię i jej układy elektroniczne jest wysoka temperatura. Dbałość o nieprzegrzewanie się napędu bieżni, silnika zmieniającego wznos i układów elektronicznych, które streują pracą bieżni, jest głównych zmartwieniem konstruktorów i inżynierów. Inżynierowie firmy Spirit Fitness opracowali system przepływu powietrza, który wzmacnia cyrkulację powietrza wokół silnika i elektroniki, aby pomóc w ich schładzaniu. Dodatkowo, osłony silnika są zaprojektowane z myślą o wentylacji. Używane są również duże i wydajne radiatory wykonane z aluminium, które niezwykle skutecznie odprowadzają ciepło z układów elektronicznych. Wszystkie bieżnie Spirit Fitness zaprojektowane i przystosowane do pracy na lata.

 

Duch innowacji

Tak jak w przypadku innych produktów, elementem główny jest interfejs użytkownika (konsola). Czy jest to telefon komórkowy, samochód lub sprzęt fitness, chcesz szybko być w stanie z niego korzystać i uzyskać informacje, które są dla Ciebie ważne. Skupiliśmy się na tej prostej zasadzie rozwijając funkcje w naszych nowych konsolach.

Krótkie naciśnięcie przycisku, a jesteś daleko na spacerze lub zaczynasz biegać, lub korzystasz z jednego z wielu specjalistycznych programów treningowych. Niektóre modele konsol pozwalają nawet projektowanie i układanie własnego programu treningowego. Duże wyświetlacze ciekłokrystaliczne są łatwe do odczytania nawet przy najwyższych prędkościach. Użytkownik jest nieustannie informowany o parametrach treningu, gdzie konsola i jej układy mierzy, zapisuje, zapamiętuje i je wyświetla.

Mapa aktywnych mięśni

Ważne jest, aby zrozumieć, które mięśnie zyskują najwięcej korzyści podczas treningu. Na naszych bieżniach, będzie wzmaciał następujące grupy mięśni: mięśnie pośladków, ścięgno (z tyłu uda), mięśień czterogłowy (udo), łydkimięśnie ramion. Dioda LED włącza się w trzech stopniach zaangażowania: kolor zielony oznacza minimalne zaangażowania, kolor bursztynowy średnie zaangażowanie i kolor czerwony pełne zaangażowanie. Używaj tego wygodnego systemu motywacyjnego do poprawy swoich wyników treningowych.

Muzyka i klimatyzacja

Większość konsol, które montowane są w bieżniach posiadają wbudowany zestaw audio, który składa się z głośników stereofonicznych i odtwarzacza plików muzycznych w formacie MP3. Wystarczy podłączyć odtwarzacza MP3 lub telefon komórkow (kabel sieciowy w zestawie) i można cieszyć się swoją ulubioną muzyką, aby prowadzony trening był umilony dźwiękami muzyki. Konsole również mają wbudowany obrotowy wentylator, który można wykorzystać jako źródło chłodnego powietrza.

Puls docelowy w %

Prowadzenie treningu w oparciu o kontrolę tętna okazał się jednym z najlepszych i najefektowniejszych sposobów, które pozwalają rzetelnie ocenić swoje postępy. Wyświetlany profil % tętna umożliwia szybkie odniesienie swojego % w stosunku do maksymalnej przewidywanej wartości pulsu. Wynik zależy od twojego wieku, który podasz w trakcie programowania jednego z programów. Dioda LED świecąca na pomarańczowo oznacza 50-60%, kolor zielony to 65% do 80%, a kolor czerwony to 85% i więcej. Ta metoda jest szybkim sposobem dla Ciebie, aby ocenić swój trening.
 

Łatwe sterowanie funkcjami konsoli

Większość bieżni Spirit Fitness posiada kilka sposobów regulacji prędkości i wznosu. Każda konsola ma przyciski wbudowane w konsolę do regulacji prędkości i zmiany kąta wznosu. Do dyspozycji użytkownik ma przyciski szybkiego wyboru lub standardowe przyciski + i -. Prędkość może być również regulowana za pomocą przycisku + / - znajdującego się na prawym uchwycie kierownicy. Lewy uchwytu pozwala na zmianę nachylenie. Jest nawet przycisk na konsoli, który pozwala wyłączyć przyciski na kierownicy. Wszystkie te rozwiązania mają za zadanie poprawić komfort użytkownikowi. Możliwość wyboru, w jaki sposób  dokonać zmiany prędkości i regulacji wysokości jest tylko jedną z cech, które można znaleźć w bieżni Spirit Fitness.

Wszystko w zasięgu ręki

Wszystkie konsole w bieżniach domowych posiadaczytelne, jasne, niebieskie ekrany LCD. Konsole i klawiatury są umieszczone tak, aby można było łatwo dotrzeć do nich, aby skonfigurować program i nacisnąć przycisk start. Sensory dotykowe do pomiaru pulsu są usytuowane komfortowo w prawidłowej i ergonomicznej pozycji. W centralnej części konsoli zamontowany jest obrotowy wentylator (znajduje się na wszystkich bieżniach domowych), który pomaga utrzymać chłód podczas treningu. Mamy również uchwyt na butelkę wody, uchwyty dla łatwego dostępu dla telefonu komórkowego lub innego urządzenia lub odtwarzacza.

 

Producent: SPIRIT FITNESS
Gwarancja (m-cy): 12 (gwarancja LightCommercial), 24 (gwarancja HOME)
Rodzaj gwarancji: HOME, LightCommercial
Klasa użytkowania: HA (zgodnie z normą EN957)
Silnik napędowy
moc, rodzaj:
3,25KM - moc znamionowa
silnik prądu stałego DC, 3,5KM - moc znamionowasilnik prądu stałego DC
Prędkość - zakres regulacji: 0,8-20 (km/h)
Prędkość - sterowanie
rodzaj:
przyciski na konsoli, przyciski na poręczy, przyciski szybkiego wyboru
Wznos - zakres regulacji: 1-15 %
Wznos - sterowanie
rodzaj:
elektronicznieprzyciski na konsoliprzyciski w poręczy, przyciski szybkiego wyboru
Pomiar tętna
rodzaj:
sensory dotykowepas telemetryczny
System bezpieczeństwa
(użytkownika):
klucz magnetyczny
System amortyzacji bieżni
rodzaj:
tak
System składania: nie
System smarowania pasa bieżni: nie
System naciągu i centrowania
pasa bieżni:
tak, naciąg manualny
Rolki do transportu: tak
Stopy do poziomowania: tak
Wentylator: tak
Konsola sterowania
(wyświetlacz):
wyświetlacz LCD
Pomiar - czas: tak
Pomiar - dystans: tak
Pomiar - prędkość: tak
Pomiar - wznos: tak
Pomiar - wydatek energetyczny: tak
Pomiar - moc Watt: nie
Pomiar - puls: tak
Pomiar - tkanka tłuszczowa
FAT(%), BMI, BMR:
nie
Programy - manualny: tak
Programy - predefiniowany
(motywacyjny):
tak, 9 programów
Programy - sterowane tętnem HRC: tak, 2 programy
Programy - użytkownika: tak, 2 programy
Programy - celowe: tak
Programy - kontrola mocy Watt: nie
Programy - sprawdzające wydolność: nie
Wymiary - powierzchnia biegowa (dł./szer.): 152,5/56 (cm)
Wymiary - bieżnia rozstawiona
(dł./szer./wys.):
198/81/142,5 (cm)
Wymiary - bieżnia złożona
(dł./szer./wys.):
nie dotyczy
Waga produktu: 123 (kg)
Waga użytkownika: 160 (kg)
Zasilanie sieciowe: 230V 50Hz
Dodatkowe wyposażenie: 2x uchwyt na bidon, pas telemetryczny (w komplecie)gniazdo typu jackwbudowane głośnikiuchwyty na telefon

Opinie Bieżnia elektryczna SPIRITFITNESS XT685 prędkość 0,8-20km/h

aktualnie brak opini o produkcie
Twój nick:
Twój e-mail: podany email nie będzie ujawniany
Tytuł opinii:
Twoja ocena:
Treść opinii:
indicator.gif
Brak zapisanych pytań do produktu.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 

Infolinia

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Pomoc Techniczna

tel. 222-012-631
tel. 503-105-577
info@klubfitness.pl

Detal

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

tel. 222-012-632
tel. 516-018-070
info@klubfitness.pl

Hurt

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

tel. 222-111-752
tel. 503-105-511
info@finner.pl
więcej