Sklep internetowy ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl
Pokaż:
16

Logo marki BodySolid producenta sprzętu sportowego

Body-Solid jest wiodącym producentem wysokiej jakości sprzętu fitness i siłowego dla domowych i komercyjnych siłowni. Z ponad 20-letnim doświadczeniem Body-Solid oferuje jeden z największych katalogów produktów w branży, w tym wielostanowiskowe siłownie, maszyny na wolne ciężary oraz ze stosami, kompletną linię produktów cardio, obciążenia treningowe, hantle kettlebell, hantle stałe i akcesoria fitness.

Firma założona została w 1989 roku i sprzedaje swoje produkty w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i ponad 100 innych krajach na całym świecie. Body-Solid oferuje klientowi produkty, które charakteryzują się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością, co pozwoliło rozwinąć się w branży sprzętu sportowego z doskonałą reputacją i uznaniem użytkowników.

Większość produktów Body-Solid jest produkowane w oparciu o wytyczne certyfikatu ISO-9000, który gwarantuje, że każdy powstały produkt będzie odpowiedniej jakości i spełniać będzie wszystkie dane techniczne określone przez profesjonalny zespół fachowców. Istotną funkcję w Body-Solid spełnia wykwalifikowany zespół specjalistów od serwisu, który trzyma pieczę nad profesjonalną obsługą każdego z klientów.

Profesjonalny sprzęt Body-Solid odnaleźć można w wielu wymagających miejscach, gdzie niezawodność i wytrzymałość są najważniejsze. Nasz sprzęt jest zbudowany tak, aby wytrzymać wygórowane wymagania klientów i wytrzymać intensywne treningi wielu użytkowników. Oferujemy najszerszy wybór produktów komercyjnych w branży. Jeżeli szukasz sprzętu siłowego do stworzenia zupełnie nowego obiektu, lub chcesz uzupełnić ofertę działającej siłowni to Body-Solid posiada odpowiedni sprzęt dla Ciebie. Nasze produkty obejmują szeroki zakres zastosowań, od wielostanowiskowych stacji siłowych, do pojedynczych i dwu-funkcyjnych maszyn ze stosami obciążeń, które można użytkować w obiektach komercyjnych (zastosowanie profesjonalne). Oferujemy również pełną gamę stanowisk treningowych na wolne obciążenia oraz ławek treningowych przeznaczonych do ćwiczeń odpowiednich grup mięśni, a także gryfy, talerze, hantle, stojaki i dodatkowe akcesoria.
Room Planer - program do projektowania wizualnego w oparciu o sprzęt BodySolid Zapraszamy do korzystania z programu do wizualizacji, który pomoże Ci zaprojektować swoją własną siłownię w oparciu o sprzęt sportowy firmy Body-Solid.
Program jest niezwykle prosty w nawigowaniu, a dzięki jego rozbudowanym funkcjom będzie można sprawdzić poprawność rozmieszczenia wszystkich urządzeń, zanim zdecydujesz się na ich zakup.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »
 

Infolinia

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Pomoc Techniczna

tel. 222-012-631
tel. 503-105-577
info@klubfitness.pl

Detal

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

tel. 222-012-632
tel. 516-018-070
info@klubfitness.pl

Hurt

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

tel. 222-111-752
tel. 503-105-511
info@finner.pl
więcej