Sklep internetowy ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl

DLA DZIECI

Sprzęt sportowy dla dzieci to urządzenia, które wspomagają przez zabawę rozwój dziecka na najważniejszym etapie jego życia. W naszej ofercie znajdują się place zabaw dla dzieci, a w ramach tego huśtawki dla dzieci, zjeżdżalnie dla dzieci, drążki dla dzieci i drabinki dla dzieci, a także rowerki dwukołowe dla dzieci i rowerki trójkołowe dla dzieci, a także gokarty dla dzieci i młodzieży oraz foteliki samochodowe dla dzieci. Wszystkie akcesoria posiadają odpowiednie atesty potwierdzone przez renomowanych producentów, takich jak KETTLER w przypadku rowerków i gokardów, a także elementów placów zabaw, oraz RECARO w przypadku fotelików samochodowych. Któż z nas będąc dzieckiem nie lubił zabawy na placu zabaw- teraz możesz stworzyć prywatny plac zabaw dla swojego dziecka z doskonałej jakości urządzeń.

Któż z nas nie pragnie, aby jego dziecko rozwijało się poprawnie, rosło zdrowe i silne. Dlatego właśnie w naszej ofercie nie pominęliśmy dzieci, dla których rozwoju sport jest szczególnie ważny. Ruch ma bardzo ważne znaczenie w zakresie rozwoju psychicznego, fizjologicznego oraz społeczno- wychowawczego. Przede wszystkim wypływa na wzrost odporności organizmu, kształtowaniu prawidłowej postawy, podnoszeniu wydolności organizmu i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Większa aktywność ruchowa powoduje wzrost cech motorycznych, takich jak siła, wytrzymałość, szybkość, moc i zwinność, a także kształtuje pewne stereotypy ruchowe przydatne w codziennym życiu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt - pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu sportowego dla dzieci zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Pokaż:
16
 

Infolinia

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Pomoc Techniczna

tel. 222-012-631
tel. 503-105-577
info@klubfitness.pl

Detal

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

tel. 222-012-632
tel. 516-018-070
info@klubfitness.pl

Hurt

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

tel. 222-111-752
tel. 503-105-511
info@finner.pl
więcej