Sklep internetowy ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl
Pokaż:
16

 Firma First Degree Fitness jest producentem wioślarzy wodnych

Wioślarze First Degree Fitness są dla ludzi, którzy oczekują od sprzętu znacznie więcej niż tylko poprawnego treningu. Trening zawsze musi być wyzwaniem, które należy okiełznać i pokonać. Takie właśnie wyzwania stawiają urządzenia First Degree Fitness, które nie są dla osób z chęcią na trening, są to urządzenia dla osób z chęcią zwycięstwa. Jeżeli nie interesują Cię standardy, a jesteś zainteresowany ich łamaniem to ten sprzęt jest właśnie dla Ciebie.
Wszystkie produkty są perfekcyjnie zaprojektowane ze wskazaniem na jakość, która nie mogła zostać pominięta ponieważ ogromne doświadczenie konstruktorów First Degree Fitness zostałoby pokonane, a oni, tak jak ich produkty są „wojownikami”.
Trening na wodnych wioślarzach nie pozostawia kompromisów, a to właśnie przyczyniło się do stworzenia modeli do użytku komercyjnego z profesjonalnymi funkcjami i możliwościami treningowymi. W wioślarzach wodnych jest ogromna moc, która tkwi w technologii wykorzystującej opór wody. Jest to naturalny opór, ten sam jaki jest przy wiosłowaniu w realnych warunkach – na łódce, kajaku, itp.
Wioślarstwo oferuje jeden z najlepszych treningów całego ciała. Nasz unikalny system wodnego oporu sprawi, że pokochasz trening na tym sprzęcie i stanie się on priorytetowy.
Sukces wioślarzy wodnych wyznaczył kierunek rozwoju firmy, co pozwoliło na stworzenie wodnych ergometrów do treningu górnych i dolnych partii ciała.

Technologia Fluid zastosowana w wioślarzach wodnych First Degree Fitness

 
Wioślarz wyposażony jest w wyjątkowo trwały i wytrzymały zbiornik na wodę wykonany z poliwęglanów. W zbiorniku zamontowano 3 specjalnie zaprojektowane wirujące śmigła, które wprowadzone w ruch obrotowy wytwarzają odpowiednie ciśnienie wody. Podobne rozwiązania stosowane są do napędzania szybkich łodzi motorowych.
Wprawiając w ruch wiosła generowany jest niezbędny opór w zbiorniku z wodą, który ma dwie komory. Przelewanie wody pomiędzy komorami; wewnętrzną i zewnętrzną umożliwia ustawienie odpowiedniej siły jaką trzeba włożyć do pokonania siły oporu jaki stawia woda. Wewnętrzna przegroda jest przeznaczona do przechowywania wody, która nie bierze udziału w procesie generowania oporu. Ustawienie wskazówki na odpowiednim poziomie względnie określa podział ilości wody pomiędzy przegrodami.
Technologia Fluid oferuje zmianę oporu w sposób liniowy, który jest niezwykle komfortowy, bo nie generuje „dziurawego oporu”.
 
 First Degree Fitness
1
 

Infolinia

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Pomoc Techniczna

tel. 222-012-631
tel. 503-105-577
info@klubfitness.pl

Detal

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

tel. 222-012-632
tel. 516-018-070
info@klubfitness.pl

Hurt

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

tel. 222-111-752
tel. 503-105-511
info@finner.pl
więcej