Sklep internetowy ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl
Pokaż:
16

Logo Spirit Fitness producenta sprzętu sportowego

Zbudowaliśmy nasz pierwszy produkt fitness w 1983 roku mając na uwadze tylko jedno: dać naszym klientom najwyższej jakości sprzęt, aby pomóc im osiągnąć swoje cele treningowe.

To jest to samo proste przesłanie, które trwa do dziś i widoczne jest w projektowaniu i konstruowaniu nawet najmniejszej części sprzętu, który nosi nazwę Spirit Fitness. Dbamy o to, aby każdy nowy projekt sprzętu do treningu spełniał te same wymagające normy, które są podstawą funkcjonowania marki Spirit Fitness.

W ciągu ostatnich trzydziestu lat, naszym celem zawsze było i nadal będzie, dostarczenie wysokiej jakości sprzętu sportowego. My rozumiemy, że nasze produkty są inwestycją i projektujemy je, aby zawsze posiadały najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i funkcjonalne. Wszystkie produkty są produkowane w naszych własnych fabrykach, które przestrzegają rygorystycznych certyfikatów ISO w dziedzinie zarządzania i kontroli jakości produktów.
Sprzęt sportowy Spirit Fitness do użytku domowego i komercyjnego
Zawsze naszym priorytetem była innowacja, którą poprawiają doświadczenia naszych klientów. Jako jedni z pierwszych producentów wprowadziliśmy do naszych produktów zintegrowane wentylatory, które są teraz standardem w niemal wszystkich produktach Spirit Fitness. Nasze urządzenia są również wyposażone z zestaw głośników i odtwarzacz plików muzycznych MP3. Takie proste rozwiązania powodują, że użytkownicy mogą zrelaksować się podczas treningu, który może trwać dłużej i być skuteczniejszy. Te, a także inne funkcje, są wprowadzane do naszych produktów, które pomogą Ci osiągnąć sukces. Istnieje wiele firm, które produkują sprzęt fitness, ale niewiele z nich, koncentruje się na szczegółach i detalach, które znajdują się w produktach Spirit Fitness.
 
1
 

Infolinia

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Pomoc Techniczna

tel. 222-012-631
tel. 503-105-577
info@klubfitness.pl

Detal

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

tel. 222-012-632
tel. 516-018-070
info@klubfitness.pl

Hurt

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

tel. 222-111-752
tel. 503-105-511
info@finner.pl
więcej