Sklep internetowy ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl

Sprzęt sportowy cardio do domu i zastosowań profesjonalnych

Sprzęt fitness jest to sprzęt sportowy przeznaczony dla osób, którym zależy na poprawie wydolności układu sercowo-naczyniowego. Szczególnie zalecany jest dla ludzi cierpiących na schorzenia lub wady tego układu, ceniących sobie możliwość ćwiczeń w domowym zaciszu. W ramach tej kategorii sprzętu znajdują się bieżnie treningowe, rowerki stacjonarne, orbitreki, wioślarze, steppery oraz masażery.

Sprzęt fitness domowy charakteryzuje się cichą pracą i doskonałą jakością wykonania, dzięki czemu trening na nim usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Przeznaczony jest wyłącznie do użytku domowego - do 10 godzin ćwiczeń tygodniowo. 

Sprzęt fitness do użytku profesjonalnego, oprócz komfortu ćwiczeń wynikających z wygody i cichej pracy, dodatkowo posiada masywną konstrukcję, która zapewni niezawodną pracę przy dużej ilości godzin i użytkowników. Sprzęt do zastosowań profesjonalnych dzieli się dodatkowo na sprzęt profesjonalny (gwarancja COMMERCIAL) oraz pół-profesjonalny (gwarancja LIGHT COMMERCIAL). Zasadnicza różnica dotyczy intensywności użytkowania sprzętu pół-profesjonalnego, w wypadku którego dopuszczalna praca urządzenia wynosi do 25 godzin tygodniowo. Natomiast na urządzenia profesjonalne nie ma ograniczeń co do ilości godzin użytkowania.

Gwarantujemy serwis posprzedażny na sprzęt sportowy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt - pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Pokaż:
16
 

Infolinia

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Pomoc Techniczna

tel. 222-012-631
tel. 503-105-577
info@klubfitness.pl

Detal

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

tel. 222-012-632
tel. 516-018-070
info@klubfitness.pl

Hurt

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

tel. 222-111-752
tel. 503-105-511
info@finner.pl
więcej