Sklep internetowy ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl

Profesjonalne bieżnie treningowe klubowe komercyjne

Bieżnie elektryczne profesjonalne to urządzenia do użytku komercyjnego, których konstrukcja, funkcjonalność i wytrzymałość zostały zaprojektowane do prowadzenia intensywnego treningu w publicznych klubach fitness i siłowniach, salach gimnastycznych, ośrodkach szkoleniowych, szkołach oraz do prowadzenia szkoleń w jednostkach wojskowych, policyjnych itp.

Bieżnie treningowe z tej grupy podzielone są na dwie części; bieżnie komercyjne (Commercial) oraz bieżnie pół-komercyjne (Light Commercial).

Bieżnie elektryczne z gwarancją komercyjną w ofercie sklepu internetowego KlubFitness.pl

Commercial

Bieżnie komercyjne są produktami najwyższej jakości i są one przystosowane do prowadzenia intensywnego treningu. Produkty te, w zależności od modelu, mogą być eksploatowane od 6 do 15 godzin na dobę. Produkty komercyjne rekomendujemy klubom fitness i siłowniom, które ulokowane są w większych miastach, ośrodkom sportu, jednostkom wojskowym i policji.

Bieżnie elektryczne z gwarancją pół-komercyjną w ofercie sklepu internetowego KlubFitness.pl

LightCommercial

Bieżnie pół-komercyjne są znacznie tańszymi urządzeniami niż bieżnie komercyjne, ale ich dobowe obciążenie treningowe nie powinno przekroczyć 6 godzin. Bieżnie pół-komercyjne są idealnym rozwiązaniem dla mniejszych klubów czy siłowni, a także szkół, gabinetów rehabilitacji, hoteli, ośrodków wypoczynkowych i spa.


Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, który pomogą Państwu dokonać odpowiedniego wyboru bieżni, w zależności od realnych potrzeb i Państwa wymagań. Kontakt

Pokaż:
16
 

Infolinia

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Pomoc Techniczna

tel. 222-012-631
tel. 503-105-577
info@klubfitness.pl

Detal

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

tel. 222-012-632
tel. 516-018-070
info@klubfitness.pl

Hurt

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

tel. 222-111-752
tel. 503-105-511
info@finner.pl
więcej