Sklep internetowy ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl

STREET SKATING

Deskorolki i rolki są przedmiotami niezbędnymi do uprawiania skatingu ulicznego. Wykonane z doskonałej jakości materiałów przetrwają nawet najbardziej złożone i wyzywające figury- triki. Uzupełnieniem oferty rolek i deskorolekkaski i ochraniacze, które skutecznie zabezpieczą najbardziej narażone części ciała, jak głowę, łokcie i kolana. W ofercie również znajdują się silikonowe kółka do rolek.

Skating jest określeniem zapożyczonym z języka angielskiego odnoszącym się do jazdy głównie na wrotkach i rowerach, ale z czasem zaczęło się odnosić również do jazdy na rolkach i deskorolkach. Street jest stylem jazdy, polegającym na wykonywaniu figur, tzw. trików przy wykorzystaniu dostępnych urządzeń infrastruktury miejskiej. Triki to przede wszystkim jazda po kilkunastu schodach, po kilku metrowych poręczach, obroty w powietrzu, przeskakiwanie ławek, murków itp. Im bardziej kreatywna figura, tym lepiej. Dlatego do uprawiania skatingu tak ważne są ochraniacze i kaski.

Street skating narodził się w latach 80-tych ubiegłego wieku, kiedy nastąpił kryzys gospodarczy i zamknięto większość skateparków. Młodzi ludzie, którzy lubili jazdę na deskorolce, rolkach czy rowerach zmuszeni byli do uprawiania skatingu na ulicach. Do dziś jest bardzo znanym stylem, zwłaszcza wśród młodzieży.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontaktpomożemy w doborze odpowiednich akcesoriów dla street skatera zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Pokaż:
16
 

Infolinia

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Pomoc Techniczna

tel. 222-012-631
tel. 503-105-577
info@klubfitness.pl

Detal

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

tel. 222-012-632
tel. 516-018-070
info@klubfitness.pl

Hurt

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

tel. 222-111-752
tel. 503-105-511
info@finner.pl
więcej