Sklep internetowy ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl

Trenażer elektro - magnetyczny Octane Fitness Q35c, orbitrek

[OCTANE FITNESS]


Cena brutto: 9.100,00zł
Dostępność produktu:
Producent: OCTANE FITNESS
Numer ID: 6645
Opinia:
Data aktualizacji: 2016-09-13 10:39:08
lub
  • Opis produktu
  • Parametry produktu
  • Opinie
  • Pytania
  • Powiadom znajomego

TRENAŻER ELEKTRO-MAGNETYCZNY OCTAN FITNESS

 

Logo marki OCTANEFITNESS
 

model: Q35c

 

Technologie X-Mode, ArmBlaster i GluteKicker rzucą Ci wyzwanie i zmotywują Cię do jeszcze większego wysiłku, a stacjonarne drążki z wbudowanymi czujnikami tętna pozwalają wygodnie i naukowo monitorować i trening. To proste i jednokierunkowe urządzenie zapewnia wyjątkową wydajność i niezrównaną wartość-i doskonałe wyniki.
 
CROSS CiRCUIT (akcesoria) Octane jest jedyną maszyną eliptyczną oferującą trening zarówno cardio jak i ćwiczenia siłowe w jednym miejscu.
 
Zestaw Cross Circuit zawiera boczne platformy na stopy, komplet trzech ekspanderów gumowych o różnej sile oporu, komplet dodatkowych uchwytów i zestaw instrukcji treningowych. Boczne platformy izolują górną część ciała i w połączeniu z pozostałymi akcesoriami umożliwiają przeprowadzenie profesjonalnego treningu na różnych poziomach trudności aby osiągnąć cel, którym jest spalenie maksymalnej ilości kalorii.
Trening z Cross Circuit daje dużo radości, jest skuteczny i diametralnie zmienia Twoje podejście do rutynowego treningu. Jedna maszyna, jeden niesamowity trening.
 
Dolne partie ciała Body-Mapping Ergonomics and QuadLink Drive technologia firmy Octane, która dostarcza użytkownikowi przyjemnego wrażenia naturalnego ruchu bez obciążania stawów nie ważne czy poruszamy się do przodu czy też do tyłu.
 
20,5” stride lenght (52cm zakres ruchu) wygoda w obu kierunkach ruchu GluteKicker staw czoła rzuconego swoim pośladkom, biodrom i udom i zmierz się z interwałowym programem na dolne partie.
 
Stacionary handlebars wyłącz swoje ręce z rozgrywki za pomocą nieruchomych poręczy/drążków i skup się na wzmacnianiu swoich nóg próbując się z licznymi programami treningowymi.
 
1,8” pedal spacing (szerokość platform) platformy których kształt sprawia,że ruch na naszym urządzeniu idealnie naśladuje naturalną biomechanikę Twojego ciała co pozwala na zmniejszenie napięcia w dolnych partiach pleców i zapewnienie jeszcze większego komfortu użytkowania.
 
Low step-up height (niski wykrok) czyni ruch w górę i dół łatwiejszym, świetna sprawa w pomieszczeniach z niższym sufitem.
 
Space-efficien footprint (krótsze platformy) zdecydowanie mniejsze niż w innych bardziej rozbudowanych urządzeniach będą idealnie pasować do Twojego pomieszczenia.
 
Upper Body Comfortable moving handlebars and handgrips (wygodne poruszanie drążkami i uchwytami) pozwalają użytkownikom każdych rozmiarów na utrzymanie właściwej postawy i pełne zaangażowanie ramion i klatki piersiowej dla lepszego treningu.
 
Core-muscle recruitment (angażowanie mięśni korpusu) buduj równowagę i zwiększaj siłę całego korpusu poprawiając jednocześnie zdrowie i witalność.
 
ArmBlaster wymagający program treningowy, który ma wzmocnić i uwydatnić górne partie.
 
Ergonomic path of travel and low pivot point (ergonomiczna ścieżka i oś ruchu) angażują właściwe grupy mięśniowe dla większej muskulatury.
 
Stationary handlebars (stacjonarne drążki) by pomóc Ci zredukować intensywność podczas studzenia organizmu bądź po prostu dla łatwiejszego wchodzenia lub schodzenia z urządzania.
 
X-Mode Virtualny trener, który swoimi * wymagającymi wyzwaniami zmusi całe Twoje ciało do pracy.
 
DedicatedLogic jeden guzik, jedna czynność co czyni programowanie naprawdę łatwym.

 

MOM Mode specjalne zabezpieczenie, które poprawia bezpieczeństwo rodziny i zapewnia rodzicom spokojną głowę uniemożliwiając najmłodszym poruszenie drążków czy platform.
 
ArmBlaster program treningowy zastępujący sesje ze stałym poziomem oporu, wymagającymi interwałami na górne partie, po których Twoje mięśnie zyskają lepszą formę.
 
GluteKicker ćwiczenia interwałowe na biodra, uda i pośladki.
 
Digital contact heart rate sensors (cyfrowe czujniki tętna) umieszczone zarówno w ruchomych jak i nieruchomych drążkach dostarczają Ci dokładnych i natychmiastowych informacji.
 
10 preset programs and 20 levels of resistance (10 programów i 20 poziomów oporu) różnorodność i wyzwania, zawiera 4 programy z konkretnymi celami i możliwością konfiguracji.
 
Pre-programmed and customizable interval programs (zaprogramowane tryby i możliwość ich konfiguracji) wybierz sprawdzony trening bądź stwórz własny program by kształtować i wzmacniać własne ciało.
 
Customizable goal programs (dopasowywanie celu programów) wyzwij sam siebie na spalanie kalorii lub osiągnięcie wyznaczonego dystansu.
 

Specyfikacja:

wymiary urządzenia (dł., szer.): 165,1 x 66 cm

powierzchnia do ćwiczenia: (dł., szer.): 66 x 193 cm

waga: 95 kg

maksymalna waga użytkownika: 136 kg

Producent: OCTANEFITNESS
Gwarancja (m-cy): 60 (Gwarancja Home)
Rodzaj gwarancji: HOME
Szczegóły gwarancji: Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych
Waga (kg): 95 [kg]
Możliwość poziomowania: tak
Rolki transportowe: sensory dotykowe
System hamowania: elektro-magnetyczny
Nośność (kg): 136 [kg]
Wyświetlanie czasu (min,sek):
Wyświetlanie dystansu (km): tak
Wyświetlanie wydatku energetycznego (kcal/kJ): tak
Wyświetlanie tętna (ud./min): tak
Programowanie danych użytkownika (wiek, masa ciała, wzrost): nie
Program manualny (ręczna zmiana oporu): tak,
Programy sterowane tętnem: nie
Wyświetlanie czasu (min, sek): tak
Profile predefiniowane: tak, 8 programów

Opinie Trenażer elektro - magnetyczny Octane Fitness Q35c, orbitrek

aktualnie brak opini o produkcie
Twój nick:
Twój e-mail: podany email nie będzie ujawniany
Tytuł opinii:
Twoja ocena:
Treść opinii:
indicator.gif
Brak zapisanych pytań do produktu.
 

Infolinia

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Pomoc Techniczna

tel. 222-012-631
tel. 503-105-577
info@klubfitness.pl

Detal

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

tel. 222-012-632
tel. 516-018-070
info@klubfitness.pl

Hurt

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

tel. 222-111-752
tel. 503-105-511
info@finner.pl
więcej