Sklep internetowy ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl

Trenażer eliptyczny EVO CARDIO EL400 elektro-magnetyczny

[EVO CARDIO]


Cena brutto: 6.499,00zł
Dostępność produktu:
Producent: EVO CARDIO
Numer ID: 3550
Opinia:
Data aktualizacji: 2014-03-11 01:58:40
lub
  • Opis produktu
  • Parametry produktu
  • Opinie
  • Pytania
  • Powiadom znajomego

TRENAŻER ELIPTYCZNY EVO CARDIO

model: EL400

/images/UPLOAD/old/EVO_LOGO.jpg

 

Trenażer eliptyczny Evo Cardio EL400 jest zaprojektowany z myślą o wygodnym i komfortowym użytkowaniu przez każdego użytkownika, bez względu na wiek czy stopień wytrenowania. Producent poświęcił dużą uwagę, przy projektowaniu, na podwyższenie niezawodności i funkcjonalności przy równoczesnej atencji na estetykę i atrakcyjny wygląd.

 

EL400 Evo Cardio - Drive System

Bezpośredni Układ Napędowy

Nowoczesny układ napędu bezpośredniego oferuje niezwykle płynny ruch, który jest wzorem do naśladowania. Elementy mocujące koło zamachowe są na tej samej osi napędowej co korba, a napęd z pedałów przekazywany jest za pośrednictwem systemu połączeń bezpośrednich. Rozwiązanie to pozwala wyeliminować bezwładności koła zamachowego dając użytkownikowi pełną kontrolę nad precyzyjnie wyważoną wirującą masą. Płynność ruchu jest zapewniona w każdej fazie ruchu, bez względu na kierunek pedałowania. Zastosowany układ napędu bezpośredniego połączony został z ramionami ruchomej kierownicy tworząc układ naturalnego ruchu dla całego ciała osoby ćwiczącej. Precyzyjny ruch pedałów, naturalnie ułożone stopy, płynna praca ruchomych ramion, właściwa długość kroku są elementami składowymi, które budują doskonałą formułę dla płynności ruchu i precyzji wykonanego treningu. Zalety tego urządzenia treningowego są najlepiej widoczne po osiągnięciu pewnej prędkości obrotowej, gdy ćwiczący zaczyna "płynąć" na energii wirującej masy, która wymusza synchronizację i koordynację całego ciała.
 EL400 Evo Cardio - Dual Wheels

Podwójne rolki

Trenażer wyposażony jest w układ podwójnych rolek, które poruszają się po aluminiowych torach. Specjalnie zaprojektowane podwójne rolki znacząco poprawiają stabilność wykonywanego ruchu. Rozkład obciążenia, które przenoszone jest z pedałów, na podwójne rolki w wyraźny sposób zmniejsza stopień zużycia się tych elementów co w połączeniu z płozami wykonanymi z wysokiej jakości aluminium lotniczego T6069 daje użytkownikowi zaawansowane narzędzie treningowe o wysokich standardach użytkowych.

Układ dwóch stopni

Trenażer ma optymalnie ułożone, względem siebie, płyty pedałów, które nachylone są do wewnątrz pod kątem 2°. Układ pedałów tak zorientowanych względem siebie poprawia ergonomię pozycji u osoby ćwiczącej.
 EL400 Evo Cardio - The Two-Degree Difference

Duch innowacji

Tak jak w przypadku innych produktów, elementem główny jest interfejs użytkownika (konsola). Czy jest to telefon komórkowy, samochód lub sprzęt fitness, chcesz szybko być w stanie z niego korzystać i uzyskać informacje, które są dla Ciebie ważne. Skupiliśmy się na tej prostej zasadzie rozwijając funkcje w naszych nowych konsolach.

Krótkie naciśnięcie przycisku, a jesteś daleko na spacerze lub zaczynasz biegać, lub korzystasz z jednego z wielu specjalistycznych programów treningowych. Niektóre modele konsol pozwalają nawet projektowanie i układanie własnego programu treningowego. Duże wyświetlacze ciekłokrystaliczne są łatwe do odczytania nawet przy najwyższych prędkościach. Użytkownik jest nieustannie informowany o parametrach treningu, gdzie konsola i jej układy mierzy, zapisuje, zapamiętuje i je wyświetla.
  
   

Mapa aktywnych mięśni

Ważne jest, aby zrozumieć, które mięśnie zyskują najwięcej korzyści podczas treningu. Na naszych bieżniach, będzie wzmaciał następujące grupy mięśni: mięśnie pośladków, ścięgno (z tyłu uda), mięśień czterogłowy (udo), łydkimięśnie ramion. Dioda LED włącza się w trzech stopniach zaangażowania: kolor zielony oznacza minimalne zaangażowania, kolor bursztynowy średnie zaangażowanie i kolor czerwony pełne zaangażowanie. Używaj tego wygodnego systemu motywacyjnego do poprawy swoich wyników treningowych.

Muzyka i klimatyzacja

Konsola zamontowana w trenażerze posiada wbudowany zestaw audio, który składa się z głośników stereofonicznych i odtwarzacza plików muzycznych w formacie MP3. Wystarczy podłączyć odtwarzacza MP3 lub telefon komórkow (kabel sieciowy w zestawie) i można cieszyć się swoją ulubioną muzyką, aby prowadzony trening był umilony dźwiękami muzyki. Konsole również mają wbudowany obrotowy wentylator, który można wykorzystać jako źródło chłodnego powietrza.

Puls docelowy w %

Prowadzenie treningu w oparciu o kontrolę tętna okazał się jednym z najlepszych i najefektowniejszych sposobów, które pozwalają rzetelnie ocenić swoje postępy. Wyświetlany profil % tętna umożliwia szybkie odniesienie swojego % w stosunku do maksymalnej przewidywanej wartości pulsu. Wynik zależy od twojego wieku, który podasz w trakcie programowania jednego z programów. Dioda LED świecąca na pomarańczowo oznacza 50-60%, kolor zielony to 65% do 80%, a kolor czerwony to 85% i więcej. Ta metoda jest szybkim sposobem dla Ciebie, aby ocenić swój trening.

 Łatwa obsługa

Najnowsza konsola została zaprojektowana z myślą o wygodnej i funkcjonalnej obsłudze, gdzie użytkownik będzie miał możliwość dopasowania kąta jej pochylenia zgodnie ze swoimi potrzebami. Wielofukcyjne kierownice posiadają wygodne i miękkie uchwyty, które dają pewne i wygodne podparcie dla dłoni. Trenażer jest wyposażony w dodatkowy hamulec ręczny, dzięki czemu zatrzymanie rozpędzonego koła zamachowego nie będzie żadnym problemem.
   

 

Producent: EVO CARDIO
Gwarancja (m-cy): 12 (gwarancja Commercial), 24 (gwarancja Home), 24 (gwarancja LightCommercial)
Rodzaj gwarancji: Commercial, HOME, LightCommercial
Klasa użytkowania: SA (zgodnie z normą EN957)
Waga użytkownika: 180 (kg)
System hamowania
opór:
elektromagnetyczny
Regulacja obciążenia
rodzaj:
elektroniczna
Regulacja obciążenia
zakres:
1-20
Regulacja długości kroku: nie
Regulacja długości kroku
rodzaj:
nie dotyczy
Regulacja długości kroku
zakres:
nie dotyczy
Regulacja płyty pedałów: nie
Regulacja płyty pedałów
rodzaj:
nie dotyczy
Regulacja płyty pedałów
zakres:
nie dotyczy
Regulacja kierownicy: nie
Rolki do transportu: tak
Stopy do poziomowania: tak
Wentylator: tak
Waga koła zamachowego: 13,5 (kg)
Pomiar tętna: pas telemetryczny, sensory dotykowe
Konsola sterowania
(wyświetlacz):
1 okno LCD
Pomiar - czas: tak
Pomiar - dystans: tak
Pomiar - prędkość: tak
Pomiar - prędkość RPM: tak
Pomiar - moc Watt: tak
Pomiar - puls: tak
Pomiar - wydatek energetyczny: tak
Pomiar - tkanka tłuszczowa
FAT(%), BMI, BMR:
nie
Funkcja - scan: nie
Funkcja - zegar: nie
Funkcja - kalendarz: nie
Funkcja - termometr: nie
Funkcja - rejestracja użytkownika: tak, 2 użytkowników
Programy - manualny: tak, 1 program Manual
Programy - predefiniowany
(motywacyjny):
tak, 5 programów
Programy - sterowane tętnem HRC: tak, 4 programy
Programy - użytkownika: tak, 2 programy
Programy - celowe: tak
Programy - kontrola mocy Watt: nie
Programy - sprawdzające wydolność: nie
Zasilanie - power: sieciowe - zasilacz
Waga produktu: 95 (kg)
Wymiary (dł./szer./wys.)
produktu:
175/61/168 (cm)
Dodatkowe wyposażenie: 1x uchwyt na bidon, głośniki wbudowane w konsolę, pomiar pulsu bezprzewodowo za pomocą pasa telemetrzycznego, wbudowany odtwarzacz MP3 ze sterowaniem na konsoli

Opinie Trenażer eliptyczny EVO CARDIO EL400 elektro-magnetyczny

aktualnie brak opini o produkcie
Twój nick:
Twój e-mail: podany email nie będzie ujawniany
Tytuł opinii:
Twoja ocena:
Treść opinii:
indicator.gif
Brak zapisanych pytań do produktu.
 

Infolinia

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Pomoc Techniczna

tel. 222-012-631
tel. 503-105-577
info@klubfitness.pl

Detal

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

tel. 222-012-632
tel. 516-018-070
info@klubfitness.pl

Hurt

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

tel. 222-111-752
tel. 503-105-511
info@finner.pl
więcej