Sklep internetowy ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl

Trenażer eliptyczny TUNTURI C45 indukcyjny

[TUNTURI]


Cena brutto: 5.780,00zł
Dostępność produktu:
Producent: TUNTURI
Pas telemetryczny
Numer ID: 2367
Opinia:
Data aktualizacji: 2013-02-11 14:43:30
lub
  • Opis produktu
  • Parametry produktu
  • Opinie
  • Pytania
  • Powiadom znajomego

TRENAŻER ELIPTYCZNY FRONTDRIVE ORBITREK TUNTURI

model: C45

TUNTURI

 


Tunturi oferuje doskonałą gwarancję na całą kolekcję, czego oczywiście można oczekiwać od wysokiej jakości marki. Podstawową gwarancję na części można przedłużyć o jeden rok. Wystarczy zarejestrować się na www.tunturi.com i automatycznie dostaniesz dodatkowy rok gwarancji na wszystkie części. Przekonaj się i odwiedź autoryzowanego dealera Tunturi albo odwiedź www.tunturi.com i dowiedź się wszystkiego o gwarancji Tunturi.

 

 Graficzna symulacja jazdy zewnętrznej

T-Ride™ jest podstawowym programem do symulacji i analizy treningu. T-Ride™ nadaje ćwiczeniom zupełnie nowy wymiar. Prowadząc trening ze zmiennym obciążeniem na konsoli komputera pojawia się graficzny wykres faktycznych osiągów ćwiczącego. Program ten jest motywującym i wymusza na użytkowniku prowadzenie treningu z optymalnymi parametrami. Możemy podjąć wyzwanie i wspinać się na rowerze pod górę, a następnie zjechać w dół przy pełnej prędkości. T-Ride™ został opracowany i opatentowany przez Tunturi.

Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe

Pomiar pulsu dokonywany jest przez sensory, które zamontowane są uchwytach urządzeń. Działanie tego układu pomiarowego jest bardzo proste. Wystarczy ścisnąć sensory obiema dłońmi, poczekać kilka sekund, aż na wyświetlaczu pojawi się wynik. Pomiar pulsu tą metodą obarczony jest błędem i wynik należy traktować jako orientacyjny.
 Bezprzewodowy pomiar pulsu

Rozwiązanie to daje użytkownikowi bardzo dużą swobodę i wygodę podczas prowadzenia treningu. Urządzenie współpracuje ze specjalnym pasem wyposażonym w układ sensorów, z którym komunikuje się bezprzewodowo. Pas zakłada użytkownik na klatkę piersiową i już po kilku sekundach pomiar pulsu z dużą dokładnością wyświetlany jest na konsoli urządzenia. Używanie pasa umożliwia prowadzenie nieustannych pomiarów w czasie trwania całego treningu. Pas do pomiaru bezprzewodowego pulsu dostarczany jest do wielu modeli urządzeń Tunturi w standardzie.
Program kontroli pulsu HR

T-Pulse™ oferuje użytkownikowi niezawodny, inteligentny i kompletny program kontrolujący rytm bicia serca. T-Pulse™ jest unikatową koncepcją Tunturi, która umożliwia kontrolowanie bicia serca, której wcześniej nie było. Automatyczna regulacja intensywności treningu daje pewność, że Twój puls nie przekroczy ustalonych granic. Konfiguracja i zmiana ustawień jest bardzo prosta i łatwa.
 Możliwość zmiany intensywności i czasu trwania treningu

Tunturi oferuje szeroki wybór zaprogramowanych programów i opcji treningowych. Programy są dostosowane do potrzeb i wymagań użytkownika. Każdy program może być dostosowywany do potrzeb i życzeń użytkownika z T-Scale™ i zatwierdzony naciśnięciem jednego przycisku. Po zakończeniu ćwiczeń, program może być dowolnie zmieniony i zależy to tylko od użytkownika. T-Scale™ oferuje praktycznie nieograniczone możliwości wyboru. Program może być łatwo i wygodnie regulowany i dostosowywany cały czas nawet podczas treningu nie przerywając ćwiczeń. W programach mogą być zmieniane również czas i / lub odległość.
  Osobiste ustawienia

Tunturi umożliwia przygotowania indywidualnego treningu. Funkcja ta pozwala na prowadzenie bardzo precyzyjnego treningu przygotowanego dla konkretnego użytkownika, który swoje ustawienia może dowolnie modyfikować i zapisywać w pamięci urządzenia.
 Program motywujący

Grupa tych programów przeznaczona jest do prowadzenia treningu z elementami motywacji i współzawodnictwa. Wszelkie pomiary i analizy odbywają się automatycznie we wszystkich programach z grupy Fitness Test. Ocena własnej kondycji jest obliczana, analizowana i podawana użytkownikowi, który może w sposób niezależny kontrolować postępy w treningu. Ocena podawana jest w formie komunikatów: “good”, “excellent”.
Używając funkcji “Race”, która w tłumaczeniu oznacza “wyścig”, będzie można zmierzyć się w rywalizacji z poprzednim zarejestrowanym wynikiem w celu jego poprawienia. Innymi słowy, jest to wyścig w rywalizacji z własnymi słabościami.

 

 Odtwarzanie muzyki MP3

Tunturi przygotowało trzy unikalne profile muzyczne, które wykorzystywane są w szczególności przy programach kontrolujących rytm bicia serca. Muzyka odpręża i sprawia, że puls pozostaje w wyznaczonej strefie.
MP3 opcja:
W urządzeniach Tunturi możesz oczywiście słuchać swojej muzyki wykorzystując format MP3. Urządzenia wyposażone są w standardowe porty USB, do których można podłączyć pamięć przenośną i z wbudowanych głośników popłynie Twoja ulubiona muzyka.

 

Producent: TUNTURI
Gwarancja (m-cy): +12 m-cy po rejestracji, 24 (gwarancja Home)
Rodzaj gwarancji: HOME
Klasa użytkowania: HA (zgodnie z normą EN957)
Waga użytkownika: 135 (kg)
System hamowania
opór:
indukcyjny
Regulacja obciążenia
rodzaj:
elektroniczna
Regulacja obciążenia
zakres:
1-42
Regulacja długości kroku: nie
Regulacja długości kroku
rodzaj:
nie dotyczy
Regulacja długości kroku
zakres:
nie dotyczy
Regulacja kierownicy: nie
Rolki do transportu: tak
Stopy do poziomowania: tak
Wentylator: nie
Waga koła zamachowego: 34 (kg)
Pomiar tętna: pas telemetryczny (opcja), sensory dotykowe
Konsola sterowania
(wyświetlacz):
1 okno LCD, 5 kolorów
Pomiar - czas: tak
Pomiar - dystans: tak
Pomiar - prędkość: tak
Pomiar - prędkość RPM: tak
Pomiar - moc Watt: tak
Pomiar - puls: tak
Pomiar - wydatek energetyczny: tak
Pomiar - tkanka tłuszczowa
FAT(%), BMI, BMR:
nie
Funkcja - scan: nie
Funkcja - zegar: nie
Funkcja - kalendarz: nie
Funkcja - termometr: nie
Funkcja - rejestracja użytkownika: tak, 5 użytkowników
Programy - manualny: tak, 1 program Manual, tak, 1 program Quick Start
Programy - predefiniowany
(motywacyjny):
tak, 10 programów
Programy - sterowane tętnem HRC: tak, 1 program Constant HRC
Programy - użytkownika: tak, 10 programów
Programy - celowe: tak
Programy - kontrola mocy Watt: tak
Programy - sprawdzające wydolność: wieloetapowy Fitness Test
Zasilanie - power: sieciowe - zasilacz
Waga produktu: 76 (kg)
Wymiary (dł./szer./wys.)
produktu:
183/70/176 (cm)
Dodatkowe wyposażenie: T-Ride symulator jazdy na rowerze w naturalnym terenie, gdzie podczas treningu możliwa jest zmiana poziomu trudności w zakresie od 1 do 6, T-Trainer z 6 zaprogramowanymi profilami ćwiczeń przygotowanymi tylko na trenażer eliptyczny, gniazdo portu USB wbudowane w konsolę do podłączenia pamięci zewnętrznej, głośniki wbudowane w konsolę, pomiar pulsu bezprzewodowo za pomocą pasa telemetrzycznego (opcja), wbudowany odtwarzacz MP3 ze sterowaniem na konsoli
Dodatkowe informacje: Gwarancja rozszerzona +12 miesięcy po rejestracji produktu na stronie www.tunturi.com (do 30 dni od zakupu)

Opinie Trenażer eliptyczny TUNTURI C45 indukcyjny

aktualnie brak opini o produkcie
Twój nick:
Twój e-mail: podany email nie będzie ujawniany
Tytuł opinii:
Twoja ocena:
Treść opinii:
indicator.gif
Brak zapisanych pytań do produktu.
 

Infolinia

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Pomoc Techniczna

tel. 222-012-631
tel. 503-105-577
info@klubfitness.pl

Detal

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

tel. 222-012-632
tel. 516-018-070
info@klubfitness.pl

Hurt

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

tel. 222-111-752
tel. 503-105-511
info@finner.pl
więcej