Sklep internetowy ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl

Trenażer eliptyczny TUNTURI C80 indukcyjny 19''

[TUNTURI]


Cena brutto: 8.990,00zł
Dostępność produktu:
Producent: TUNTURI
Numer ID: 2365
Opinia:
Data aktualizacji: 2013-02-11 20:58:33
lub
  • Opis produktu
  • Parametry produktu
  • Opinie
  • Pytania
  • Powiadom znajomego

TRENAŻER ELIPTYCZNY INDUKCYJNY TUNTURI

model: C80 19"

TUNTURI

Najlepszy model pośród kolekcji Tunturi. Wyposażony jest w wiele unikalnych funkcji Tunturi takich jak T-Road™, T-Ride™, T-Music™i T-Trainer™. Nowoczesny i atrakcyjny kolorystycznie trenażer wykonany został z dbałością o najmniejsze szczegóły.
- Długi sportowy krok biegowy
- T-Ride™ program oferuje symulację realistycznego treningu na świeżym powietrzu
- Ruchoma konsola pozwala na odpowiednio ustawić wyświetlacz
- Bezstopniowa regulacja oporu oferuje szeroki zakres działania, od bardzo lekkich do bardzo ciężkich
- T-Road™ realistyczne krajobrazy

 


Tunturi oferuje doskonałą gwarancję na całą kolekcję, czego oczywiście można oczekiwać od wysokiej jakości marki. Podstawową gwarancję na części można przedłużyć o jeden rok. Wystarczy zarejestrować się na www.tunturi.com i automatycznie dostaniesz dodatkowy rok gwarancji na wszystkie części. Przekonaj się i odwiedź autoryzowanego dealera Tunturi albo odwiedź www.tunturi.com i dowiedź się wszystkiego o gwarancji Tunturi.

 


Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe

Pomiar pulsu dokonywany jest przez sensory, które zamontowane są uchwytach urządzeń. Działanie tego układu pomiarowego jest bardzo proste. Wystarczy ścisnąć sensory obiema dłońmi, poczekać kilka sekund, aż na wyświetlaczu pojawi się wynik. Pomiar pulsu tą metodą obarczony jest błędem i wynik należy traktować jako orientacyjny.
 Bezprzewodowy pomiar pulsu

Rozwiązanie to daje użytkownikowi bardzo dużą swobodę i wygodę podczas prowadzenia treningu. Urządzenie współpracuje ze specjalnym pasem wyposażonym w układ sensorów, z którym komunikuje się bezprzewodowo. Pas zakłada użytkownik na klatkę piersiową i już po kilku sekundach pomiar pulsu z dużą dokładnością wyświetlany jest na konsoli urządzenia. Używanie pasa umożliwia prowadzenie nieustannych pomiarów w czasie trwania całego treningu. Pas do pomiaru bezprzewodowego pulsu dostarczany jest do wielu modeli urządzeń Tunturi w standardzie.
Program kontroli pulsu HR

T-Pulse™ oferuje użytkownikowi niezawodny, inteligentny i kompletny program kontrolujący rytm bicia serca. T-Pulse™ jest unikatową koncepcją Tunturi, która umożliwia kontrolowanie bicia serca, której wcześniej nie było. Automatyczna regulacja intensywności treningu daje pewność, że Twój puls nie przekroczy ustalonych granic. Konfiguracja i zmiana ustawień jest bardzo prosta i łatwa.

 

 Możliwość zmiany intensywności i czasu trwania treningu

Tunturi oferuje szeroki wybór zaprogramowanych programów i opcji treningowych. Programy są dostosowane do potrzeb i wymagań użytkownika. Każdy program może być dostosowywany do potrzeb i życzeń użytkownika z T-Scale™ i zatwierdzony naciśnięciem jednego przycisku. Po zakończeniu ćwiczeń, program może być dowolnie zmieniony i zależy to tylko od użytkownika. T-Scale™ oferuje praktycznie nieograniczone możliwości wyboru. Program może być łatwo i wygodnie regulowany i dostosowywany cały czas nawet podczas treningu nie przerywając ćwiczeń. W programach mogą być zmieniane również czas i / lub odległość.
 Dokładne wyświetlanie kalorii i mocy

Większość urządzeń Tunturi wyposażona jest w dokładne układy pomiarowe zużytej energii mierzonej w Kcal oraz mocy mierzonej w watach, podczas gdy większość urządzeń konkurencyjnych producentów podają wyniki orientacyjne i są jedynie wskaźnikami. W urządzeniach Tunturi wyposażonych w funkcję Ergo Meter użytkownik otrzymuje dokładnie obliczony rezultat swoich ćwiczeń i ma możliwość, na podstawie tego, precyzyjnie analizować swoje postępy.
Funkcje Ergo Meter oraz Own Kcal są ważne i istotne, jeśli celem treningu jest odchudzanie i/lub poprawa kondycji. Dokładnie podany pomiar zużytych kalorii w trakcie treningu jest niezmiernie ważnym elementem motywującym do dalszego treningu i daje możliwość precyzyjnego monitorowania stanu zdrowia.
  Osobiste ustawienia

Tunturi umożliwia przygotowania indywidualnego treningu. Funkcja ta pozwala na prowadzenie bardzo precyzyjnego treningu przygotowanego dla konkretnego użytkownika, który swoje ustawienia może dowolnie modyfikować i zapisywać w pamięci urządzenia.

 

 Graficzna symulacja jazdy zewnętrznej

T-Ride™ jest podstawowym programem do symulacji i analizy treningu. T-Ride™ nadaje ćwiczeniom zupełnie nowy wymiar. Prowadząc trening ze zmiennym obciążeniem na konsoli komputera pojawia się graficzny wykres faktycznych osiągów ćwiczącego. Program ten jest motywującym i wymusza na użytkowniku prowadzenie treningu z optymalnymi parametrami. Możemy podjąć wyzwanie i wspinać się na rowerze pod górę, a następnie zjechać w dół przy pełnej prędkości. T-Ride™ został opracowany i opatentowany przez Tunturi.
Twój osobisty trener, który poprowadzi Twój trening

Program ten umożliwia prowadzenie treningu z pomocą “osobistego trenera” Tunturi. Trener może pomóc Ci zakończyć ćwiczenie z sukcesem i zmotywować do dalszej pracy z optymalnym wykorzystaniem urządzenia. Trener oczywiście pomoże odpowiednio zakończyć trening, co ma duże znaczenie dla ochrony zdrowia. T-Trainer™ to pomoc jaką znajdziesz tylko w Tunturi.

 

 Odtwarzanie muzyki MP3

Tunturi przygotowało trzy unikalne profile muzyczne, które wykorzystywane są w szczególności przy programach kontrolujących rytm bicia serca. Muzyka odpręża i sprawia, że puls pozostaje w wyznaczonej strefie.
MP3 opcja:
W urządzeniach Tunturi możesz oczywiście słuchać swojej muzyki wykorzystując format MP3. Urządzenia wyposażone są w standardowe porty USB, do których można podłączyć pamięć przenośną i z wbudowanych głośników popłynie Twoja ulubiona muzyka.
Wrażenia z ćwiczenia w plenerze w domowej siłowni

Niezwykłym uczuciem jest możliwość ćwiczenia w domu mając przed oczami piękne widoki i trasy z całego świata. Wszystkie wysokie modele urządzeń Tunturi wyposażone są w to opatentowane rozwiązanie. Użytkownik prowadzi trening zgodnie z wyświetlanym filmem, który emitowany jest na wysokiej jakości monitorze, który wbudowany jest w konsolę. Film współgra w pełni z użytkownikiem, więc im wyższa prędkość, tym szybciej odtwarzany jest film na ekranie. Użytkownik jadąc uliczkami starych miast, lasami, górskimi trasami może śledzić trasę optymalnie wykorzystując funkcje urządzenia. Trening z funkcją T-Road™ jest inspirujący od początku do samego końca, a nagrodą jest linia mety i poprawa zdrowia i kondycji fizycznej.

 

 

 

Producent: TUNTURI
Gwarancja (m-cy): 12 (gwarancja LightCommercial), 24 (gwarancja Home)
Rodzaj gwarancji: HOME, LightCommercial
Klasa użytkowania: SA (zgodnie z normą EN957)
Waga użytkownika: 150 (kg)
System hamowania
opór:
indukcyjny
Regulacja obciążenia
rodzaj:
elektroniczna
Regulacja obciążenia
zakres:
1-58
Regulacja długości kroku: nie
Regulacja długości kroku
rodzaj:
nie dotyczy
Regulacja długości kroku
zakres:
nie dotyczy
Regulacja kierownicy: nie
Rolki do transportu: tak
Stopy do poziomowania: tak
Wentylator: nie
Waga koła zamachowego: 37 (kg)
Pomiar tętna: pas telemetryczny, sensory dotykowe
Konsola sterowania
(wyświetlacz):
1 okno TFT, graficzny kolorowy
Pomiar - czas: tak
Pomiar - dystans: tak
Pomiar - prędkość: tak
Pomiar - prędkość RPM: tak
Pomiar - moc Watt: tak
Pomiar - puls: tak
Pomiar - wydatek energetyczny: tak
Pomiar - tkanka tłuszczowa
FAT(%), BMI, BMR:
nie
Funkcja - scan: nie
Funkcja - zegar: nie
Funkcja - kalendarz: nie
Funkcja - termometr: nie
Funkcja - rejestracja użytkownika: tak, 20 użytkowników
Programy - manualny: tak, 1 program Manual, tak, 1 program Quick Start
Programy - predefiniowany
(motywacyjny):
tak, 10 programów
Programy - sterowane tętnem HRC: tak, 1 program Constant HRC
Programy - użytkownika: tak, 100 programów
Programy - celowe: tak
Programy - kontrola mocy Watt: tak
Programy - sprawdzające wydolność: wieloetapowy Fitness Test
Zasilanie - power: sieciowe - zasilacz
Waga produktu: 76 (kg)
Wymiary (dł./szer./wys.)
produktu:
180/61/166 (cm)
Dodatkowe wyposażenie: 2x gniazdo portu USB wbudowane w konsolę do podłączenia pamięci zewnętrznej, 3x T-Music program kontrolowany przez tętno, gdzie podczas treningu tempo muzyki zmienia się zgodnie z aktualnym poziomem sesji treningowej, 3x T-Road symulator jazdy na rowerze w naturalnym terenie i wyświetlaną trasą na konsoli w postaci filmu wideo, gdzie podczas treningu jest możliwa zmiana poziomu trudności w zakresie od 1 do 4, 5x T-Ride symulator jazdy na rowerze w naturalnym terenie, gdzie podczas treningu możliwa jest zmiana poziomu trudności w zakresie od 1 do 4, T-Trainer z 6 zaprogramowanymi profilami ćwiczeń przygotowanymi tylko na trenażer eliptyczny, gniazdo portu USB wbudowane w konsolę do podłączenia do komputera PC, głośniki wbudowane w konsolę, pomiar pulsu bezprzewodowo za pomocą pasa telemetrzycznego, wbudowany odtwarzacz MP3 ze sterowaniem na konsoli

Opinie Trenażer eliptyczny TUNTURI C80 indukcyjny 19''

aktualnie brak opini o produkcie
Twój nick:
Twój e-mail: podany email nie będzie ujawniany
Tytuł opinii:
Twoja ocena:
Treść opinii:
indicator.gif
Brak zapisanych pytań do produktu.
 

Infolinia

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Pomoc Techniczna

tel. 222-012-631
tel. 503-105-577
info@klubfitness.pl

Detal

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

tel. 222-012-632
tel. 516-018-070
info@klubfitness.pl

Hurt

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

tel. 222-111-752
tel. 503-105-511
info@finner.pl
więcej