Sklep internetowy ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl
Pokaż:
16
  Logo marki TuffStuff producenta profesjonalnego sprzętu sportowego z USADziękujemy za zainteresowanie sprzętem fitness firmy TuffStuff!

Od 1971 TuffStuff Fitness Equipment Inc nieustannie koncentruje się na projektowaniu, rozwoju i produkcji wysokiej jakości sprzętu fitness. Swój sukces w dostarczania sprzętu siłowego do najlepszych na świecie klubów fitness, produkcji przemysłowej najbardziej niezawodnych atlasów do ćwiczeń, TuffStuff zawdzięcza konsekwentnemu używaniu tylko najwyższej jakości materiałów na każdym etapie produkcji. W rezultacie TuffStuff zdobył reputację marki, której produkty są wiarygodną i pewną lokatą pieniędzy dla prywatnego użytkownika, jak też właściciela komercyjnej siłowni czy klubu fitness.

Od swoich skromnych początków jako mała firma rodzinna, do obecnego state-of-the-art, zakład produkcyjny znajduje się w Chino w Kalifornii, TuffStuff posiada jedną z największych linii produkcyjnych w branży fitness i pozostaje jedyną firmą w Stanach Zjednoczonych z możliwością produkcji każdego produktu, który został kiedykolwiek przez TuffStuff sprzedany. Ta możliwość jest niespotykana w branży, w której większość dostawców sprzętu nie projektuje i nie produkuje urządzeń, które sprzedaje. Pozwala to marce TuffStuff nadal produkować i dostarczać części zamienne dla klientów, którzy zakupili sprzęt sportowy z logiem TuffStuff już w 1974 roku.
TuffStuff główna kwatera firmy w Chino, California
W branży, w której większość dostawców sprzętu komercyjnego działa mniej niż dziesięć lat i nigdy oni nie zajmowali się bezpośrednio produkcją to TuffStuff i jego sukces udowodnił niezbicie, że zaangażowanie, precyzja i jakość usług są rzeczywistością. Kompletna linia produkcyjna reprezentuje ponad trzy dekady szczegółowych badań i doświadczeń oraz gwarancję, że klienci mogą w pełni zaufać marce TuffStuff. Gdy kupujesz produkt TuffStuff możesz mieć pewność, że otrzymujesz najnowsze technologie projektowania najbardziej wytrzymałego i niezawodnego sprzętu fitness na rynku.

Dalszy sukces produktów TuffStuff zarówno profesjonalnych, jak i do użytku domowego można przypisać zespołowi oddanych pracowników, którzy koncentrują się na ciągłym ulepszaniu projektów i realizacji nowych modeli, przy jednoczesnym zapewnieniu najlepszej obsługi klienta i wsparciu technicznym.
 
Jako TuffStuff jesteśmy zobowiązani do poprawy jakości życia naszych klientów poprzez dostarczanie najlepszej jakości produktów fitness i rozwiązań, które budują zaufanie dożywotnie.
Zapraszamy do naszej rodziny zadowolonych klientów, gdzie pomocą służyć będą pracownicy firmy
 
Finner Polska, która jest dystrybutorem w Polsce marki Tuff Stuff i zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Biuro Obsługi Klienta, Finner Polska

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Autor: Paweł Markiewicz

1 2 »
 

Infolinia

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Pomoc Techniczna

tel. 222-012-631
tel. 503-105-577
info@klubfitness.pl

Detal

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

tel. 222-012-632
tel. 516-018-070
info@klubfitness.pl

Hurt

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

tel. 222-111-752
tel. 503-105-511
info@finner.pl
więcej