Sklep internetowy ze sprzętem sportowym www.klubfitness.pl
Pokaż:
16
Logo marki Tunturi producenta sprzętu sportowego
Tunturi Fitness jest kluczowym graczem na dynamicznym światowym rynku sprzętu fitness i wellness, do którego należą następujące marki produktów: Tunturi®, Platinum by Tunturi®, Bremshey Sport®.
 
Tunturi Fitness aktywnie działa na kilku poziomach obsługując kilka grup klientów:
  • Konsumenci (sprzęt domowy)
  • Użytkownicy profesjonalni (siłownie i gabinety rehabilitacyjne);
  • Użytkownicy korporacyjni (biura, stowarzyszenia, kluby)
Wszystkie oferowane produkty z logo Tunturi® charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, które zawsze uzupełnione jest o najnowsze rozwiązania konstrukcyjne. Połączenie tych dwóch kluczowych elementów w jeden produkt jest gwarancją wysokiej funkcjonalności i niezawodności.
Domowy rower treningowy Tunturi
Historyczne początki firmy Tunturi sięgają roku 1922, kiedy to dwóch braci Harkke założyło mały sklep rowerowy. Ich główną działalnością była naprawa rowerów, ale jednocześnie prowadzili niewielką ich produkcję, która sukcesywnie była zwiększana. Po koniec lat 50-tych XX wieku mały sklepik stał się potężną i nowoczesną fabryką sprzętu sportowego. Dwadzieścia lat później Tunturi stała się powszechnie rozpoznawalną marką wysokiej jakości sprzętu sportowego.
Firma Tunturi jest dynamicznie rozwijającym się producentem sprzętu sportowego na całym świecie. Szczególnie popularna marka w Skandynawii jest coraz bardziej doceniania przez wszystkich, którym zależy na doskonałej jakości sprzętu sportowego. Tunturi jest sprzętem ekskluzywnym, o doskonałych rozwiązaniach konstrukcyjnych i niemal bezawaryjnej pracy. Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania zastosowane w produkcji sprzętu marki Tunturi sprawiają, że nawet bardzo wymagający użytkownik będzie zachwycony treningami na urządzeniach tej marki.
1
 

Infolinia

tel. 222-111-750
tel. 503-105-577

Pomoc Techniczna

tel. 222-012-631
tel. 503-105-577
info@klubfitness.pl

Detal

Specjalista ds. Sprzedaży detalicznej

tel. 222-012-632
tel. 516-018-070
info@klubfitness.pl

Hurt

Specjalista ds. Sprzedaży hurtowej

tel. 222-111-752
tel. 503-105-511
info@finner.pl
więcej